PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

1000 wpis na www.szachmistrz.pl ! Konkurs plastyczny

Obchodzimy dziś mały jubileusz, jest to 1000-ny wpis na stronie www.szachmistrz.pl. Przez ten czas odwiedziło nas ponad 83000 unikalnych użytkowników ze 107 krajów z całego świata. Dziękuję za oglądalność i śledzenie życia szachowego Szkoły szachowej SzachMistrz i klubu szachowego KTS Kalisz.

————————————————————————

Z tej okazji organizujemy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Szachowa zima”. Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach.

 • Konkurs dla dzieci do lat 12 (ur. 2002-2005),
 • konkurs dla dzieci do lat 8 (ur. 2006 i młodsi),
 • praca musi być wykonany samodzielnie przez dziecko,
 • praca musi być wykonana na papierze A4,
 • dowolna technika wykonania, np.: rysunek, praca malarska, wyklejanka, zestaw fotografii,
 • końcowy termin oddania/nadesłania prac – 12 stycznia 2015r.
 • pracę można oddać w siedzibie klubu KTS Kalisz,
 • lub nadsyłać na adres Maciej Sroczyński, Hanki Sawickiej 26/38, 62-800 Kalisz,
 • laureaci najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe,
 • wszyscy uczestnicy otrzymają upominki ufundowane przez Szkołę szachową SzachMistrz.
Maciej Sroczyński
Listopad 30, 2014, 12:30

Jedna odpowiedź do “1000 wpis na www.szachmistrz.pl ! Konkurs plastyczny”

 1. Poznan pisze:

  Przekazuję informacje podopiecznym!

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy