PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

15 lipca godz. 8.30 prośba o pomoc w przeprowadzce. Zmieniamy siedzibę klubu szachowego.


UWAGA! mamy prośbę do rodziców zawodników KTS Kalisz o pomoc w przeprowadzce do nowego miejsca.

Przeprowadzka zaplanowana na dzień 15 lipca (poniedziałek) godz. 8.30. Spotykamy się w SP 10 Kalisz, najlepiej wjechać autem na dziedziniec szkoły.

—————————————————————–

Od września 2019r. dzieci i młodzież z klub szachowego KTS Kalisz oraz Szkoły szachowej SzachMistrz będą uczyć się tajników królewskiej gry w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek. Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek w Kaliszu (ul. Harcerska 1) mieści się w samym centrum Kaliszu, przy samej kaliskiej Rogatce. Wjazd na parking szkoły od strony ulicy Kopernika, dodatkowe miejsca parkingowe od strony ulicy Harcerskiej.

Maciej Sroczyński
Lipiec 9, 2019, 10:45

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy