PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

21 grudnia Mistrzostwa Kalisza Szkół – ostatnie dni zgłoszeń. Listy startowe

Dnia 21.12.2013r. w auli Szkoły Podstawowej nr 17 odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Kalisza w Szachach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szkoła ma prawo wystawić maksymalnie 6 chłopców i 3 dziewcząt. Początek zawodów godz. 10.00, najlepiej być na sali gry około 9.30.

  • Zgłoszenia na adres  maciej@szachmistrz.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.12.2013r.
  • Zgłoszenia dokonuje szkoła, a nie indywidualnie rodzice. Chęć gry w w/w turnieju należy zgłosić wychowawcom, nauczycielom od WF lub dyrekcji.
  • Regulamin Mistrzostw Kalisza Szkół 
  • Turniej rozegrany indywidualnie. Finały wojewódzkie będą rozgrywane drużynowo.
  • Wyniki 3 najlepszych chłopców i 1 dziewczynki składają się na wynik drużyny. Dwie drużyny awansują do finału wojewódzkiego.
Maciej Sroczyński
Grudzień 17, 2013, 13:00

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy