PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

30 czerwca – turniej Krzysztofa Statnika oraz z okazji Dni Miasta Nowe Skalmierzyce

 

30 czerwca rozegrane zostaną dwa ciekawe turnieje szachowe. Zapraszamy do zapisów na II Turniej szachowy imienia Krzysztofa Statnika oraz XIX Turniej szachowy z okazji Dni Miasta Nowe Skalmierzyce. Organizatorem jest: Miejsko-Gminny Uczniowski Klub Sportowy „POGOŃ” w Nowych Skalmierzycach.

Turniej imienia Krzysztofa Statnika rozegrany zostanie w czterech grupach CD7, CD10, CD13, CD16. Z kolei turniej Dni Miasta Nowych Skalmierzyce jest turniejem OPEN.

Zapisów można dokonać poprzez:

W turnieju Krzysztofa Statnika – puchary I-III, nagrody rzeczowe dla 10 najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych , dyplomy, nagrody niespodzianki i medale dla wszystkich uczestników. W turnieju z okazji Dni Miasta – puchary, nagrody rzeczowe, dyplomy, nagroda dla najlepszej kobiety, nagrody pieniężne (wysokość uzależniona od ilości uczestników)

Maciej Sroczyński
Czerwiec 22, 2012, 23:22

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy