PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

6-9 sierpnia (Katowice) – Mistrzostwa Polski w szachach szybkich i błyskawicznych


mp_szachy

Ukazał się komunikat organizacyjny Mistrzostw Polski w szachach szybkich i błyskawicznych. Zawody odbędą się w Katowicach (Hala Spodek) w dniach 6-9 sierpnia 2015r..

Wzorem lat ubiegłych klub szachowy KTS Kalisz będzie dofinansowywał udział zawodników w tych mistrzostwach. Deklaracje udziału w zawodach proszę przesyłać do dnia 13 lipca na adres maciej@szachmistrz.pl . Członkom kadry młodzika i juniora KTS Kalisz będziemy chcieli pokryć koszty udziału w 100%.

Dojazd na zawody we własnym zakresie.

Zawodnicy KTS Kalisz – Mistrzostwa Polski w szachach szybkich i błyskawicznych (zadeklarowani):

1. Maciej Adamczewski I+
2. Szymon Skurniak I
3. Tymon Ochędzan II
4. Oskar Dixa I
5. Zuzanna Jędrzejewska II
6. Aleksandra Kubasik II
7. Ewa Barwińska II
8. Michał Jedraszek IV
9. Paweł Jędraszek II
10. Weronika Wawrzyniak II+
11. Karol Wawrzyniak
12. Filip Rosiński
13. …
14. …
15. …

Maciej Sroczyński
Lipiec 8, 2015, 21:28

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy