PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

6 awansów do Finałów Mistrzostw Polski 2013

Zakończyły się Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów w szachach. KTS-W Kalisz reprezentowało 19 zawodników. W przyszłorocznych Finałach Mistrzostw Polski zagra 6 naszych szachistów. Awanse uzyskali: Szymon Skurniak (C9), Aleksandra Kubasik (D9), Filip Janiszewski (C13), Anna Sokołowska (D15) oraz Jędrzej Adamczewski (C17). Wcześniej grę w finałach zapewnił sobie Maciej Adamczewski. Blisko awansu byli również: Oskar Dixa, Patryk Ziąbek oraz Joanna Dixa, którzy zajęli miejsca 5 i 6.

  • C9 (Oskar Dixa, Szymon Skurniak, Dorian Grala, Filip Rosiński, Krzysztof Markiewicz, Jakub Zachara)
  • C11 (Wiktor Dixa)
  • C13 (Filip Janiszewski, Michał Marciniak)
  • C15 (Tomasz Bażant, Kacper Zakrocki)
  • C17 (Jędrzej Adamczewski, Piotr Majas, Patryk Ziąbek)
  • D9 (Aleksandra Kubasik, Aleksandra Bartosik, Weronika Wawrzyniak)
  • D11 (Joanna Dixa)
  • D13
  • D15 (Anna Sokołowska)
  • D17
Maciej Sroczyński
Wrzesień 22, 2012, 13:48

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy