PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

6 drużyn juniorskich w tym sezonie!


 • III liga – składy drużyn
 • IV liga – składy drużyn

  Dobra wiadomość dla naszych zawodników, zdecydowaliśmy się wystawić VI drużynę w rozgrywkach IV ligi juniorów. W skład tej drużyny weszli dotychczasowi rezerwowi.

  KTS-W VI Kalisz – IV liga juniorów

 • 1. Dembny Mateusz (kapitan drużyny) IV kat. – 14 lat
 • 2. Matłoka Miłosz IV kat. – 9 lat
 • 3. Markiewicz Krzysztof IV kat. – 9 lat
 • 4. Zachara Jakub IV kat. – 8 lat
 • 5. Marucha Zuzanna IV kat. – 14 lat
 • 6. Fabiszak Oliwia bez kat. – 10 lat

  Zapraszam zawodników naszej II, III, IV, V i VI drużyny na trening w piątek 27 stycznia oraz 30 stycznia godz. 17.00-18.30 (młodsi) 17.00-20.00 (starsi). Przeczytaj także o naszych pozostałych drużynach – informacja. Pierwszy zjazd ligowy odbędzie się w Kaliszu w dniach 4 luty (3 rundy) i 5 luty (2 rundy). Harmonogram oraz miejsca gier znajdą Państwo w komunikacie organizacyjnym zjazdu.

 • Maciej Sroczyński
  Styczeń 25, 2012, 19:44

  Dodaj komentarz

  Nasi partnerzy