PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

9 grudnia ostatni turniej z cyklu Grand- Prix Kalisza – godz. 17.00

9 grudnia o godzinie 17.00 (potwierdzenie startu do godziny 16.45) rozegramy X turniej (ostatni!) z cyklu Grand-Prix Kalisza 2013/2014. Zachęcamy do udziału wszystkich zawodników KTS-W Kalisz, Szkoły szachowej SzachMistrz oraz gości spoza Kalisza.

Turniej ma otwartą formułę mogą brać w nim udział wszyscy szachiści bez względu na wiek i prezentowany poziom gry. Wpisowe od juniora 5zł od seniora 10zł. Miejsce gry: siedziba klubu KTS-W Kalisz, ul.Łódzka 196 (1 piętro). Zapraszamy!

  • Poniżej prezentuje wyniki po 9 turniejach. Należy jednak zaznaczyć, że dwa najgorsze lub niegrane turnieje nie będą brane pod uwagę w końcowej klasyfikacji. Z pewnością interesująco będzie wyglądała walka o 2 miejsce w klasyfikacji końcowej pomiędzy Maciejem Adamczewskim, a Oskarem Włodarczykiem.
Maciej Sroczyński
Grudzień 7, 2013, 09:57

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy