PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Trening szachowy KTS Kalisz oraz Szkoła szachowa SzachMistrz – okres świąteczny oraz majówka

Zajęcia szachowe w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Kalisza, odbywać się będą w zależności od trybu pracy danej jednostki oświatowej.

Informacja dotycząca treningów w siedzibie klubu szachowego KTS Kalisz oraz Szkoły szachowej SzachMistrz – ul. Karpacka 3:

  • 19 kwietnia trening KTS Kalisz – nie odbędzie się
  • 22 kwietnia trening KTS Kalisz – nie odbędzie się
  • 23 kwietnia zajęcia Szkoła szachowa SzachMistrz – nie odbędą się
  • 24 kwietnia zajęcia Szkoła szachowa SzachMistrz – zgodnie z harmonogramem
  • 26 kwietnia turniej miesiąca w KTS Kalisz – zgodnie z harmonogramem
  • 29 kwietnia trening KTS Kalisz – zgodnie z harmonogramem
  • 30 kwietnia zajęcia Szkoła szachowa SzachMistrz – zgodnie z harmonogramem
  • 1 maja – zajęcia Szkoła szachowa SzachMistrz – nie odbędą się
  • 3 maja – zajęcia Szkoła szachowa SzachMistrz – nie odbędą się
Maciej Sroczyński
Kwiecień 23, 2019, 12:10

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy