PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

9 stycznia – Puchar SzachMistrza – 5 turniej. UWAGA! turniej decydujący o wejście do drużyn ligowych!

9 stycznia o godz. 16.30 (potwierdzenie do 16.15) odbędzie się V turniej z cyklu o Puchar SzachMistrza. Zachęcamy do udziału bowiem ten turniej będzie decydował o zakwalifikowaniu się zawodnika/czki do drużyny KTS Kalisz na sezon 2015/2016. Pod uwagę będę brał 4 najlepsze wyniki z 5 rozegranych w turniejach o Puchar SzachMistrza.

KTS Kalisz zagra w 2015 roku w:

  • III liga juniorów (KTS II Kalisz – 4 juniorów i 2 juniorki)
  • IV liga juniorów (KTS III Kalisz oraz KTS IV Kalisz – 4 juniorów i 2 juniorki)
  • IV liga seniorów (KTS II Kalisz oraz KTS III Kalisz – 4 zawodników i 1 zawodniczka – mogą grać również juniorzy)

 

Maciej Sroczyński
Styczeń 5, 2015, 11:38

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy