PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

dGCS & JKF Open – V Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców w szachach (Ostrów Wlkp.). W turnieju mogą grać również juniorzy z rankingiem ELO lub min. III kat. szachową. Trwają zapisy!


Kiedy:
Wrzesień 21, 2013 całodniowy
2013-09-21T00:00:00+02:00
2013-09-22T00:00:00+02:00
Gdzie:
Gimnazjum nr 4 Ostrów Wielkopolski
Krotoszyńska 171
Ostrów Wielkopolski
Polska
Koszty:
35zł
Kontakt:
Maciej Sroczyński
793-733-396

dGCS & JKF Open to najbardziej prestiżowy turniej szachowy organizowany w Polsce z myślą o przedsiębiorcach.

Tegoroczny jubileuszowy turniej odbędzie się pod hasłem „Przedsiębiorcy – mistrzowie strategii” – chcemy wzbogacać proces kształcenia liderów propagując wiedzę praktyczną związaną z metodyką zarządzania, a szachy doskonale rozwijają umiejętność strategicznego myślenia, tak przydatną w prowadzeniu firm.

Turniej posiada otwartą formułę, mogą w nim wziąć udział pełnoletni szachiści oraz juniorzy (ranking ELO lub min. III kategorią szachową). Podobnie jak w roku 2011, wiele emocji dostarczy atrakcyjna forma punktacji – za zwycięstwo w partii 3pkt, za remis 1 pkt. Przewidziane są liczne klasyfikacje dodatkowe.

Zapraszamy 21 września do Ostrowa Wielkopolskiego i zachęcamy do wzięcia udziału w V edycji dGCS & JKF Open – Międzynarodowy Puchar Polski Przedsiębiorców. Zapisy do 18 września

Uwaga! Nagroda główna w turnieju to 5000 zł


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy