Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

DRZWI OTWARTE w klubie KTS Kalisz i Szkole szachowej SzachMistrz


Kiedy: Powrót do kalendarza » Wrzesień 8, 2015 @ 17:00 - 20:00
Kategorie:
SzachMistrz

dzieci500

8 września 2015r. (wtorek) od godziny 17.00 do 20.00 odbędą się w klubie szachowym KTS-W Kalisz i Szkole szachowej SzachMistrz “DRZWI OTWARTE”.

Dokładna informacja w dalszej części newsa

  • Prowadzić będziemy zapisy na naukę gry w szachy w bieżącym roku szkolnym 2015/2016 (dla uczniów od 4 roku życia)
  • Prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych,
  • Będzie możliwość rozegrania partii szachów na gigantycznych szachach ogrodowych,
  • Będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w pojedynku z komputerem szachowym,
  • Jeżeli znasz już zasady gry w szachy, ocenimy Twoje umiejętności i zasugerujemy co możesz jeszcze zrobić, aby je jeszcze bardziej poprawić,
  • Pokażemy Ci nasze trofea, pochwalimy się sukcesami,
  • Udział w Drzwiach Otwartych jak i udział w pierwszej lekcji próbnej są bezpłatne!

Schachspieler

geniusz550

Zapraszamy!!!

  • ul. Łódzka 196 Kalisz, przy drodze nr 12 (Kalisz-Opatówek), Budynek Delikatesy Joanna (wejście od podwórza – 1 piętro)
  • Informacja: Maciej Sroczyński tel. 793-733-396

152021546_b7381b6fa0_b

juego-de-ajedrez-madrid-barcelona-95329


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy