PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Grill Blitz w KTS Kalisz


Kiedy:
Sierpień 2, 2016@15:30 – 21:45
2016-08-02T15:30:00+00:00
2016-08-02T21:45:00+00:00

550 new

Wszystkie dzieci i ich rodziców zapraszamy na Grill Blitza, który 2 sierpnia o godzinie 17.30 rozegrany zostanie w klubie szachowym KTS Kalisz. Nastawiamy się na integracje, dobrą zabawę, a przy okazji jest to ostatni sprawdzian dla naszych juniorów przed Mistrzostwami Polski w szachach szybkich i błyskawicznych. Zagramy 10 rund systemem 3 minuty na partię + 2 sekundy za każdy ruch. Turniej otwarty mogą wziąć udział dzieci i dorośli, bez względu na przynależność klubową i prezentowany poziom gry. Wpisowe 5zł w całości przeznaczone na koszty organizacyjne. Przewidujemy 7 pucharów: dla zwycięzcy turnieju oraz najlepszych juniorów i juniorek do lat 8, do lat 11 i do lat 14.

Będziemy organizować grilla dla uczestników zawodów i osób towarzyszących. Mile widziane dodatkowe artykuły spożywcze zakupione przez rodziców lub własnoręcznie przyrządzone specjały.


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy