PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

II Kalisz OPEN FIDE 26-27 kwietnia 2014r. (UWAGA! zgłoszenia i wpisowe do 24 kwietnia!)


Kiedy:
Kwiecień 26, 2014 – Kwiecień 27, 2014 całodniowy
2014-04-26T00:00:00+02:00
2014-04-28T00:00:00+02:00

Cieszymy się, że pierwsza turniej Kalisz OPEN FIDE, zebrała dobre opinie i od razu zapraszamy na drugą edycje w terminie 26-27 kwietnia 2014 r. Zawody o dłuższym tempie do namysłu 60 minut na 30 posunięć i 30 minut na dokończenie partii. Dają szansę poprawienia lub zdobycia międzynarodowego rankingu ELO oraz zdobycie norm na kategorie okręgowe i centralne.

Turniej OPEN mogą w nim grać juniorzy i seniorzy spełniające kryterium rankingowe (min. III kategoria szachowa lub posiadanie rankingu ELO).


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy