Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

III Ogólnopolski Szachowy Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Gniezno)


Kiedy: Powrót do kalendarza » Marzec 5, 2016(cały dzień)

NOWY BANER NA STRONY

 

Mamy przyjemność opublikować komunikat o III Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Pamięci “Żołnierzy Wyklętych” – Gniezno 2016.

Zapraszamy do zapoznania się z nim i dokonywania zapisów. Można się zapisywać poprzez program ChessManager, który w tym roku po raz pierwszy posłuży do sędziowania naszej imprezy. Podczas zapisywania się istnieje możliwość dokonania wpłaty wpisowego, co zostanie automatycznie potwierdzone przez system na wygenerowanej liście startowej (wpisowe można oczywiście uiszczać tak jak dotąd, czyli przelewając odpowiednią kwotę na wskazane konto).

Można też się zapisać poprzez serwis Chessarbiter. Po wejściu do serwisu Chessarbiter nastąpi automatyczne przekierowanie do programu ChessManager i dalej należy postępować według jego wskazań.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z zapisywaniem się prosimy o kontakt z sędzią głównym turnieju Maciejem Cybulskim (vide komunikat).

Uwaga: w czasie zapisywania się do turnieju zachęcamy do podawania serwisowi ChessManager numeru telefonu komórkowego, dzięki czemu przed każdą rundą otrzymają Państwo sms z informacją o kojarzeniu. Spowoduje to przyśpieszenie oraz ułatwienie w trakcie przeprowadzania rozgrywek.

Zobacz także:

Komunikat o III Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Pamięci “Żołnierzy Wyklętych” – Gniezno 2016

Strona turnieju i zapisy w serwisie ChessManager

Zapisy w serwisie chessarbiter

Relacja z I turnieju w 2014 roku

Relacja z II turnieju w 2015 roku  


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy