PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

IV Ogólnopolski Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza


Kiedy:
Marzec 11, 2017 – Marzec 12, 2017 całodniowy
2017-03-11T23:00:00+00:00
2017-03-12T23:00:00+00:00

aaa_mini

12 marca 2017 r. zapraszamy na IV Ogólnopolski Zimowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza. W zawodach mogą brać udział juniorzy do lat 18 (ur. w 1999 roku i młodsi). Zagramy w dwóch grupach rankingowych grupa A – ranking PZSZACH 1600 lub więcej oraz zawodnicy z rankigiem ELO oraz grupa B – ranking PZSZACH 1000-1400. Turniej będzie grany na dystansie 7 rund, tempo 30 minut na zawodnika.

Turniej dofinansowany ze środków budżetowych miasta Kalisza na 2017 rok. Zapraszamy do udziału!


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy