PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Komunikat dot. składek rocznych klubu KTS-W Kalisz 2013


Kiedy:
Styczeń 15, 2013 – Luty 28, 2013 całodniowy
2013-01-15T00:00:00+01:00
2013-03-01T00:00:00+01:00

Komunikat zarządu KTS-W Kalisz

Informujemy, że składki członkowskie za 2013 rok dla członków KTS-W Kalisz należy uiścić najpóźniej do 28 lutego 2013.

Składkę należy przekazywać do Prezesa Klubu KTS-W Kalisz – Adama Wojcieszaka lub Macieja Sroczyńskiego (dotyczy zawodników uczęszczających na zajęcia klubowe w Kaliszu). Zawodnicy z rejonu Pleszewa mogą dokonywać wpłat na ręce Stanisława Dixa (dotyczy zawodników uczęszczających na zajęcia klubowe na Dobrej Nadziei)

W związku z podwyższonymi kosztami działalności PZSzach oraz wzrostem cen za wynajem lokalu zmuszeni jesteśmy podwyższyć składkę roczną. Wysokość składki rocznej zarząd KTS-W Kalisz ustalił w wysokości 150 złotych.

Wszystkich zawodników serdecznie zapraszamy do brania udziału w przysługujących im zajęciach szkoleniowych.

Prezes do spraw organizacyjno-finansowych
Stanisław Dixa


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy