Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Konin Master FIDE IV


Kiedy: Powrót do kalendarza » Grudzień 8, 2017 – Grudzień 10, 2017(cały dzień)

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów na kolejny turniej Konin Masters FIDE. Będzie to jednocześnie drugi turniej pamięci Wiktora Korcznoja. W tym roku postaramy się bardziej przybliżyć historię tego znakomitego szachisty. Zapraszamy na nasz profil na FB, gdzie będą się niedługo pojawiać kolejne informacje.

Rok nieparzysty będzie próbą nowego systemu, który nie zamyka nikomu możliwości zagrania z bardzo dobrymi zawodnikami, a jednocześnie umożliwia szybki wstępny podział ze względu na umiejętności oraz zdobywanie kolejnych norm.

Serdecznie zapraszam do zapisów, oraz przekazania informacji o turnieju m.in w Swoich klubach – za co będziemy bardzo wdzięczni – bo wspólnie z Wami chcemy co roku robić co raz większy i coraz ciekawszy turniej. W zeszłym roku na zawodach gościliśmy ponad 100 szachistów. W tym roku jesteśmy przygotowani nawet na większą ilość grających. Wspólnie z roku na rok chcemy się rozwijać i stworzyć jeden z najciekawszych turniejów szachów standardowych w środkowej Polsce w ciągu najbliższych lat – co myślę powoli realizujemy i idziemy w dobrym kierunku

Z góry dziękujemy za przekazanie dalej tej informacji.

Komunikat:
http://ubezpieczenia7dni.pl/…/II-Memoria%C5%82-Korcznoja.pdf

Serwis turniejowy:

http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5503/index.html?l=pl

Pozdrawiam

Łukasz Michno

662114646


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy