PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Jarocina


Kiedy:
Grudzień 8, 2012 całodniowy
2012-12-08T00:00:00+01:00
2012-12-09T00:00:00+01:00
Gdzie:
Jarocińskim Ośrodku Kultury
Jarocin
Polska
Koszty:
10/15/20 zł
Kontakt:
Paweł Witwicki
508-578-954

Regulamin Mikołajkowego Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrza Jarocina

ORGANIZATOR: Jarociński Klub Szachowo – Warcabowy, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy oraz Banku Spółdzielczego w Jarocinie.

CELE: propagowanie gry w szachy, a przez to kulturalne wypełnienie wolnego czasu dzieci, młodzieży i dorosłych.

TERMIN i MIEJSCE: 8 grudnia 2012 r. (sobota) w Jarocińskim Ośrodku Kultury (Pl. Muzyki Rockowej 1), rozpoczęcie o godz. 10.00 (zapisy od godz. 8.30 do 9.50 w sali gry).

SYSTEM GRY: szwajcarski kontrolowany na dystansie 7 rund tempem 15 minut na zawodnika.

WPISOWE: dla seniorów 20 zł (dla członków JKSz-W Jarocin i mieszkańców powiatu jarocińskiego 15 zł), dla juniorów 10 zł. Wpisowe przeznaczone zostanie w całości na organizację turnieju i nagrody. W kwocie wpisowego wliczony będzie także poczęstunek oraz napoje dla uczestników w czasie trwania turnieju.

NAGRODY:

– za 1. miejsce 200 zł + nagroda rzeczowa o wartości ok. 300 zł

– za 2. miejsce 100 zł + nagroda rzeczowa o wartości ok. 200 zł

– za 3 nagroda rzeczowa o wartości ok. 200 zł

– 4-6. miejsca nagrody rzeczowe,

– dla najlepszej zawodniczki – nagroda rzeczowa,

– dla najlepszego juniora (lub juniorki) – nagroda rzeczowa,

– nagroda niespodzianka wylosowana wśród wszystkich nie nagrodzonych w inny sposób zawodników biorących udział w turnieju.

Fundusz nagród – ponad 1500 zł.

Zawodnik może otrzymać tylko jedną nagrodę!

Nagrody finansowane z dotacji Urzędu Miejskiego w Jarocinie!

DODATKOWE INFORMACJE:

Zwycięzca turnieju otrzyma Puchar Burmistrza.

Organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji niniejszego regulaminu. Szczegółowych informacji o turnieju udziela prezes JKSz-W Jarocin Paweł Witwicki (tel. 508-578-954).


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy