PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Indywidualne Mistrzostwa Juniorów w szachach błyskawicznych klubu KTS Kalisz


Kiedy:
Grudzień 11, 2015@16:15 – 22:45
2015-12-11T16:15:00+00:00
2015-12-11T22:45:00+00:00

11 grudnia odbędzie się Wieczór Wigilijny klubu szachowego KTS Kalisz, podczas którego zaplanowaliśmy Indywidualne Mistrzostwa Juniorów KTS Kalisz w szachach błyskawicznych. Obowiązują wcześniejsze zapisy internetowe.

——–
Mistrzostwa KTS Kalisz Juniorów w grze błyskawicznej

  • W turnieju mogą brać udział juniorzy KTS Kalisz oraz specjalnie zaproszeni juniorzy spoza klubu
  • Mogą brać udział juniorzy do lat 18 (ur. 1997 i młodsi)
  • System szwajcarski 7 rund, 5 minut na grę
  • Najlepsi zawodnicy zostaną nagrodzeni
  • Obowiązują zapisy internetowe – ZAPISZ SIĘ!
  • Potwierdzenie udziału do godziny 17.15! w dniu 11 grudnia 2015
  • Turniej bezpłatny

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy