PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Kalisza do lat 7 w szachach


Kiedy:
Czerwiec 11, 2016 – Czerwiec 12, 2016 całodniowy
2016-06-11T22:00:00+00:00
2016-06-12T22:00:00+00:00

Droga do szachowego mistrzostwa - Przód

12 czerwca rozegramy Mistrzostwa Kalisza do lat 7 w szachach. Dla większości zawodników będzie to pierwszy turniej szachowy. Dlatego każdy bez względu na wynik sportowy zostanie nagrodzony dyplomem, medalem i nagrodą rzeczową. Najlepsze 8 dziewczynek i 8 chłopców otrzyma dodatkowo puchary.

  • Turniej dla dzieci ur. w 2009 roku lub młodszych
  • W zawodach mogą wziąć udział tylko przedszkolacy z kaliskich przedszkoli, uczniowie kaliskich szkół (np.: zerówka), zawodnicy KTS Kalisz oraz szachiści z wszystkich przedszkoli poza Kaliszem, w których zajęcia prowadzi Szkoła szachowa SzachMistrz.
  • Zgłoszenia: do 1 czerwca 2016r., liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia!
  • Zgłoszenie mailowe maciej@szachmistrz.pl należy podać imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia (dd-mm-rrrr), nazwę przedszkola lub szkoły,
  • system szwajcarski na dystansie 5 rund, 2×10 minut na zawodnika,

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy