PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Mistrzostwa Kalisza w szachach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych


Kiedy:
Luty 6, 2016@08:30 – 15:00
2016-02-06T08:30:00+00:00
2016-02-06T15:00:00+00:00

Dnia 6.02.2016r w auli Szkoły Podstawowej nr 17 (ul. Hanki Sawickiej 3b) odbędą się Mistrzostwa Kalisza w Szachach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

  • Szkoła ma prawo wystawić maksymalnie 6 chłopców i 2 dziewcząt. Regulamin zawodów – patrz SZS „Wielkopolska”.
  • Początek zawodów godz. 9.30.
  • Zawody będą rozgrywane w formule indywidualnej z klasyfikacją drużynową.
  • W turnieju szwajcarskim, zawodnicy z tej samej szkoły nie będą kojarzeni.
  • Zgłoszenia na adres; maciej@szachmistrz.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3.02.2016r.
  • Do finału wojewódzkiego kwalifikują się dwie najlepsze drużyny.
  • Termin finału wojewódzkiego 29.02. – 5.03. 2016 – (dokładny termin nie jest jeszcze znany).

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy