PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Ogólnopolska Olimpiada Sportów Umysłowych w szachach do lat 12 i 14 Suwałki 2015 (z KTS Kalisz startują: Oskar Dixa i Szymon Skurniak)


Kiedy:
Kwiecień 6, 2015 – Kwiecień 14, 2015 całodniowy
2015-04-06T22:00:00+00:00
2015-04-14T22:00:00+00:00

04.02.2015

Szanowni Państwo,

Decyzją nr 9 Ministra Sportu i Turystyki z dnia 28 stycznia 2015 r. Gospodarzem Finału OOM w sportach umysłowych został Marszałek Województwa Podlaskiego.
Informacja zaczerpnięta z Biuletynu Informacji Publicznej >>> tutaj.

Zawody zostaną rozegrane w Suwałkach w dniach od 7 (przyjazd) do 14 kwietnia br. Miejscem rozgrywek będzie hala sportowa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 2.

W najbliższych dniach opublikowany zostanie komunikat organizacyjny zawodów, w którym znajdą Państwo m.in. informacje dotyczące miejsca zakwaterowania.

Sekretarz Generalny
Piotr Murdzia

Polski Związek Szachowy


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy