PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Strefa Południowa (Kalisz)


Kiedy:
Maj 11, 2013@09:30 – 17:00
2013-05-11T09:30:00+02:00
2013-05-11T17:00:00+02:00
Gdzie:
KTS-W Kalisz
Łódzka 196
Kalisz
Polska
Koszty:
20zł

Rozpoczyna się nowy cykl eliminacji do Finałów Mistrzostw Polski. Pierwszym etapem będą zmagania na etapie Półfinałów Mistrzostw Wielkopolski, które 11 maja odbędą się w Kaliszu. Mogą w nich grać reprezentanci powiatu kaliskiego, ostrowskiego, jarocińskiego, pleszewskiego, ostrzeszowskiego, kępińskiego i krotoszyńskiego. Pierwszych sześciu zawodników z każdej grupy półfinałów, awansuje do Finałów Mistrzostw Wielkopolski, które planowane są w terminie 14-19 czerwca w Żerkowie.

W 2012 roku  do Finału Wojewódzkiego awansowało 31 zawodników KTS-W Kalisz, którzy zdobyli 8 medali i 17 awansów do kolejnego etapu.

Z uwagi na zmiany regulaminowe, nie będą odbywać się eliminacje dla grup D15 i D18. Szczegóły w komunikacie organizacyjnym.

Zapisy na Półfinały proszę dokonywać w poniższych linkach – do 7 maja. Wpisowe – 20zł płatne w dniu zawodów do godziny 9.30. Miejsce gry: siedziba KTS-W Kalisz – ul. Łódzka 196.


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy