PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

ZAPISY do klubu szachowego KTS Kalisz. SKŁADKI klubowe KTS Kalisz na 2014r.


Kiedy:
Sierpień 23, 2014 całodniowy
2014-08-23T00:00:00+02:00
2014-08-24T00:00:00+02:00

PRZYSTĄPIENIE DO KLUBU SZACHOWEGO KTS KALISZ

Nowi zawodnicy w klubie KTS Kalisz muszą wypełnić poniższe dokumenty.

SKŁADKI KLUBOWE KTS Kalisz w 2014 roku

Zarząd Kaliskiego Towarzystwa Szachowego informuję, że 28 lutego 2014r. minął termin zapłaty rocznej składki członkowskiej na klub KTS Kalisz. Prosimy o niezwłoczne uregulowanie zaległości, a także o wypełnienie nowej deklaracji członkowskiej i podanie jej w klubie.

Składki klubowe KTS Kalisz na 2014 rok wynoszą:

  • 150 zł (dla obecnych członków klubu)

  • 200 zł (dla nowych członków klubu) – w tym 50 zł pobierane jest jednorazowo z tytułu wpisowego do klubu – koszty rejestracji, wydanie legitymacji szachowej.

Składki należy wpłacać do Macieja Sroczyńskiego, Marleny Wawrzyniak lub na podany poniżej nr konta bankowego Kaliskiego Towarzystwa Szachowego.

Kaliskie Towarzystwo Szachowe

ul.Łódzka 196, 62-800 Kalisz

BANK ZACHODNI WBK O/KALISZ

83 1090 1128 0000 0000 1205 6522


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy