PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Szkolne Mistrzostwa Kalisza w szachach


Kiedy:
Listopad 17, 2017 – Listopad 18, 2017 całodniowy
2017-11-17T23:00:00+00:00
2017-11-18T23:00:00+00:00

logo_szs

Dnia 18.11.2017r w auli Szkoły Podstawowej nr 17 odbędą się Mistrzostwa Kalisza w Szachach w kategorii Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady. Szkoła ma prawo wystawić maksymalnie 6 chłopców i 3 dziewczyny. Regulamin zawodów – patrz SZS „Wielkopolska”. Początek zawodów godz. 9.30. Zawody będą rozgrywane w formule indywidualnej, z oddzielną klasyfikacją drużynową.

Zgłoszenia przez dyrekcję szkoły na adres; maciej@szachmistrz.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16.11.2017r.


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy