PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turniej szachów klasycznych dla juniorów z rankingiem do 1400 w Dobrej Nadziei


Kiedy:
Kwiecień 12, 2014 całodniowy
2014-04-12T00:00:00+02:00
2014-04-13T00:00:00+02:00

W dniu 12 kwietnia w miejscowości Dobra Nadzieja zostanie rozegrany turniej szachów klasycznych dla juniorów do lat 18. W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy KTS Kalisz oraz Szkoły szachowej SzachMistrz o rankingu PZSzach nie wyższym niż 1400. Liczba miejsc ograniczona do 24.

 • Lista startowazapisz się
 • Komunikat organizacyjny
 • Liczba rund – 5
 • Tempo gry – 60 minut na zawodnika
 • Wpisowe – 30zł
 • Nagrody:
  Puchary dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników,
  Nagrody rzeczowe dla najlepszych 6 zawodników ,
  Wszyscy zawodnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa,

  W turnieju można uzyskać normy na wyższe kategorie szachowe (do II kategorii włącznie),

 • Informacji udziela Stanisław Dixa (tel. 602-718-506)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy