Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turniej szachowy dla dzieci do lat 8 (Dobra Nadzieja) – turniej zamknięty dla zawodników KTS Kalisz i Szkoły szachowej SzachMistrz


Kiedy: Powrót do kalendarza » Marzec 1, 2014(cały dzień)
Kategorie:
Niebieskie

1 marca 2014 r. w Dobrej Nadziei koło Pleszewa zostanie rozegrany turniej szachowy dla dzieci urodzonych w 2006 roku (lub młodszych). Turniej zamknięty, w zawodach mogą startować dzieci tylko ze Szkoły szachowej SzachMistrz lub klubu szachowego KTS Kalisz. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (około 20 zawodników) decyduje kolejność zgłoszeń. Turniej 6 rundowy (2×30 minut na zawodnika)

Zapisy i szczegółowe informacje u Stanisława Dixa tel. 602-718-506, mail dixa@post.pl


0 odpowiedzi na „“Turniej szachowy dla dzieci do lat 8 (Dobra Nadzieja) – turniej zamknięty dla zawodników KTS Kalisz i Szkoły szachowej SzachMistrz””

  1. Ewelina Grygiel pisze:

    Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników, a w szczególności za 4 najmłodsze zawodniczki:)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy