Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turniej szachowy dla dziewczynek do lat 12 o Puchar Prezesa And-Bud (rozgrywany w Dobrej Nadziei)


Kiedy: Powrót do kalendarza » Styczeń 20, 2013(cały dzień)
Kategorie:
Zolty

20 stycznia w miejscowości Dobra Nadzieja (koło Pleszewa) zorganizowany zostanie I Ogólnopolski Turniej Szachowy dla Dziewcząt do lat 12 o Puchar Prezesa Firmy And-Bud. W turnieju mogą brać zawodniczki z całej Polski, które spełniają kryterium wieku (ur. w 2001 roku lub młodsze). Turniej grany w jednej grupie z podziałem na następujące klasyfikacje:

  • do lat 8 (urodzone w roku 2005 i młodsze)
  • do lat 10 (urodzone w roku 2003 -2004)
  • do lat 12 (urodzone w roku 2001 -2002)

Dla zwyciężczyń poszczególnych klasyfikacji przewidziano puchary. Dla wszystkich zawodniczek dyplomy. UWAGA! obowiązują wcześniejsze zapisy, z uwagi na limit dopuszczający do turnieju tylko 24 zawodniczki.

Zapisy:

  • możliwość zgłoszenia mailowego: dixa@post.pl z podaniem imienia, nazwiska, daty urodzenia, kategorii oraz klubu
  • telefonicznie na numer Stanisława Dixa 602 718 506

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy