PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Turniej szachowy Dni Odolanowa 2013


Kiedy:
Lipiec 27, 2013 całodniowy
2013-07-27T00:00:00+02:00
2013-07-28T00:00:00+02:00

Urząd Gminy i Miasta w Odolanowie oraz Odolanowskie Centrum Kultury zapraszają na turniej szachowy „Dni Odolanowa 2013”. Zawody rozegrane zostaną 27 lipca o godzinie 10.00 na terenie Wesołego Podwórka przy Odolanowskim Centrum Kultury. Równolegle zostanie rozegrany również turniej warcabowy.

W turnieju mogą uczestniczyć wszyscy umiejący grać w szachy pod warunkiem dostarczania 1 kpl. szachów z szachownicą i zegara szachowego na 2 zawodników (obowiązkowo!). Od zawodników do turnieju szachowego będą pobierane opłaty w wysokości:

  • seniorzy 15 zł
  •  juniorzy do lat 18 -10 zł
  • dzieci poniżej 10 lat – bezpłatnie

Nagrody pieniężne w wysokości w turnieju szachowego

  • I-400zł,
  • II-300zł,
  • III-200zł,
  • IV-V 50 zł.
  • oraz upominki i dyplomy
  • warcaby I miejsce -150 zł

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy