Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków KTS-W Kalisz


Kiedy: Powrót do kalendarza » Październik 5, 2013 @ 11:00 - 15:00
Kategorie:
Zolty

W imieniu Zarządu Kaliskiego Towarzystwa Szachowo-Warcabowego zapraszam na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków KTS-W, które odbędzie się w sobotę 5 października 2013 r. w siedzibie klubu – Kalisz ul. Łódzka 196.

Początek obrad o godz. 11:00, w II terminie o godz. 11:15.

Najważniejszym punktem zebrania będzie wybór nowych władz Towarzystwa (rezygnacja Prezesa oraz Skarbnika), zmiana nazwy Towarzystwa oraz przyjęcie nowego Statutu Towarzystwa.

Zapraszamy wszystkich członków KTS-W oraz rodziców zawodników posiadających przynależność do klubu.

Z szachowym pozdrowieniem
Za Zarząd KTS-W Kalisz:
Adam Wojcieszak
P r e z e s


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy