PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Wieczór wigilijny w KTS Kalisz. Zapraszamy rodziców i dzieci!


Kiedy:
Grudzień 12, 2014@17:30 – 20:00
2014-12-12T17:30:00+01:00
2014-12-12T20:00:00+01:00

Zapraszamy zawodników KTS Kalisz oraz ich rodziców do udziału w wieczorze wigilijnym naszego klubu. Wigilię planujemy zorganizować 12 grudnia w KTS Kalisz (ul.Łódzka 196) o godzinie 17.30. Zachęcamy do aktywnego udziału i integracji. Poproszę o informacje mailową (maciej@szachmistrz.pl) lub telefoniczną (tel.793-733-396), jeżeli będą Państwo przygotowywać lub kupować coś na tą okazję. Będziemy organizować kuchenkę elektryczną, także będzie możliwość podgrzania potraw również na miejscu.

Aktualna lista dań:

  • Marlena Wawrzyniak – czerwony barszcz oraz paszteciki lub uszka,
  • Malwina Olenderek – makowiec,
  • Maciej Sroczyński – soki i owoce,
  • Magdalena Kołodziejska-Skurniak – śledzie i sernik,
  • Dorota Jarczewska – kapusta z grochem i grzybami oraz pierniczki,
  • Beata Piekielna – dwie platery z zakąskami na zimno, skubaniec oraz chleb,
  • Miłosz Ugorny – opłatek,
  • Jolanta Mikołajczyk – pierogi z „niespodzianką” :)
  • Anna Jędraszek – szarotka bezglutenowa,
  • Halina Jędrzejewska – śledź zapiekany w cieście naleśnikowym (dwa półmiski),

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy