Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

XV Festiwal Szachowy TUREK 2014


Kiedy: Powrót do kalendarza » Listopad 8, 2014 – Listopad 9, 2014(cały dzień)

XV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZACHOWY” TUREK 2014”

                                                   08-09 LISTOPADA 2014 r.   

TUREK, ul. Legionów Polskich 8 / Klub Barbórka /

strona internetowa festiwalu i komunikaty organizacyjne: www.szachy.powiat.turek.pl

 

PROGRAM FESTIWALU

- Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych ( P’15 ) – 8 listopada

- Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Dzieci

A – Szkół Podstawowych ( P’15 ) – 8 listopada

B – Gimnazjów ( P’15 ) – 8 listopada

- Turniej Błyskawiczny ( P’5 ) – 8 listopada

- Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w szachach szybkich ( P’15 ) – 9 listopada

-Turniej VIP-ów


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy