PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

XV Festiwal Szachowy TUREK 2014


Kiedy:
Listopad 8, 2014 – Listopad 9, 2014 całodniowy
2014-11-08T00:00:00+01:00
2014-11-10T00:00:00+01:00

XV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZACHOWY” TUREK 2014”

                                                   08-09 LISTOPADA 2014 r.   

TUREK, ul. Legionów Polskich 8 / Klub Barbórka /

strona internetowa festiwalu i komunikaty organizacyjne: www.szachy.powiat.turek.pl

 

PROGRAM FESTIWALU

Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych ( P’15 ) – 8 listopada

– Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Dzieci

A – Szkół Podstawowych ( P’15 ) – 8 listopada

B – Gimnazjów ( P’15 ) – 8 listopada

Turniej Błyskawiczny ( P’5 ) – 8 listopada

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w szachach szybkich ( P’15 ) – 9 listopada

-Turniej VIP-ów


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy