PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

XV Memoriał Stanisław Schulza – szachy błyskawiczne (Ostrów Wlkp.)


Kiedy:
Czerwiec 16, 2013 całodniowy
2013-06-16T00:00:00+02:00
2013-06-17T00:00:00+02:00

XV Memoriał Stanisława Schulza

Ostrów Wielkopolski, 16 czerwca 2013 r., 11 rund 2 x 5 minut

1. Organizatorzy turnieju

Ostrowskie Towarzystwo Szachowe w Ostrowie Wielkopolskim – www.otsz.inten.pl

2. TERMIN I MIEJSCE

Turniej rozegrany zostanie w niedzielę 16 czerwca 2013 roku w Cechu Rzemiosł Różnych

w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 34

Weryfikacja listy startowej w godz. 9.15 – 9.45. Otwarcie turnieju – godz. 10.00

3. UCZESTNICTWO

Turniej ma charakter otwarty – mogą w nim wziąć udział wszyscy miłośnicy gry królewskiej.

Zgłoszenia na stronie www.chessarbiter.com lub poprzez e-mail: pawel-dudzinski@tlen.pl

Wpisowe: seniorzy – 10 zł, juniorzy do lat 18 – 5 zł.

4. SYSTEM ROZGRYWEK

Turniej rozegrany zostanie systemem szwajcarskim na dystansie 11 rund po 5 minut na zawodnika.

5. NAGRODY

I – 300 zł. Fundatorem pierwszej nagrody jest Poseł RP i Prezes OTSz Andrzej Dera. Wartość kolejnych nagród pieniężnych podana zostanie w trakcie turnieju. Przewiduje się nagrodzenie najlepszej kobiety.

6. UWAGI KOŃCOWE

Za bezpieczeństwo i stan zdrowia nieletnich uczestników w czasie trwania zawodów odpowiadają rodzice i opiekunowie. Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Ostateczna interpretacja komunikatu należy do organizatora.


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy