PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

XXVI Mistrzostwa Zelowa w Szachach


Kiedy:
Kwiecień 2, 2016 – Kwiecień 3, 2016 całodniowy
2016-04-02T22:00:00+00:00
2016-04-03T22:00:00+00:00
 Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie ma zaszczyt zaprosić
Państwa na XXVI Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego.
Turniej ten odbędzie się 3 kwietnia br. (niedziela) w Domu Kultury w Zelowie, zapisy od godziny 8:00-8:30.
Jak co roku w ramach rywalizacji szachowej przygotowaliśmy dla Państwa nagrody finansowe dla Najlepszej XVI Mistrzostw oraz dodatkowo 15 nagród finansowych w różnych kategoriach wiekowych. Regulamin Mistrzostw dostępny jest na naszej stronie internetowej organizatora mistrzostw szachowych www.szachy.lkszelow.pl. Informacje oraz zapytania udzielamy Państwu mailowo pod adresem: szachy@lkszelow.pl. Zapraszamy do Zelowa!
zelow

ORGANIZATORZY

XXVI OTWARTYCH MISTRZOSTW
ZELOWA W SZACHACH
im. Stanisława Komidzierskiego.
MG LKS Zelów: www.lkszelow.pl
Biuro MG LKS Zelów: biuro@lkszelow.pl
Strona Organizatora: www.szachy.lkszelow.pl

Adres korespondencyjny: szachy@lkszelow.pl


Dodaj komentarz

Nasi partnerzy