Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

ZAPISY do Szkoły szachowej SzachMistrz 2014/2014 – przedszkola, szkoły podstawowe, Akademia SzachMistrza – TRWA NABÓR!


Kiedy: Powrót do kalendarza » Sierpień 21, 2014 – Wrzesień 29, 2014(cały dzień)
Kategorie:
Czerwone

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć szachowych na nowy rok szkolny 2014/2015. Swoją ofertę kierujemy do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjum, szkół podstawowych, przedszkoli. Na przestrzeni lat współpracujemy na stałe z wieloma szkołami oraz przedszkolami. Tam też odbywają się regularne zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów szachowych. Uczymy początkujących (przedszkolaków już od 4 roku życia!) oraz zawodników zaawansowanych aspirujących do walki o medale Mistrzostw Polski.

Prowadzimy też zajęcia szachowe w ramach Akademii SzachMistrza. Szkolenia szachowe akademii odbywają się w siedzibie klubu szachowego KTS Kalisz – ul. Łódzka 196. Zajęcia odbywają się w grupach o podobnym stopniu umiejętności: grupa pionków, skoczków, wież, hetmanów i króli.

Cennik zajęć na 2014/2015 rok

  • Zajęcia szachowe w przedszkolach – 20zł za miesiąc (30 minutowe)
  • Zajęcia szachowe w szkołach podstawowych – 30zł za miesiąc (40 minutowe)
  • Zajęcia szachowe w Akademii Szachmistrza – 50zł (45-60 minutowe)

——————————————————————————————

Przygotowaliśmy specjalne promocje oraz rabaty dla naszych uczniów. Poniższe upusty dotyczą tylko zajęć w ramach Akademii SzachMistrza! (rabaty sumują się)

Rabat -10% na cały rok szkolny dla rodzeństw,

Prezent -10% na cały rok szkolny dla uczniów, którzy ponownie są z nami po wakacjach:)

Każdy uczestnik Akademii SzachMistrza otrzyma polówkę SzachMistrza,

Każdy uczestnik z którego polecenia trafi do nas nowy uczestnik Akademii SzachMistrza otrzyma od nas jeden miesiąc nauki za darmo!, 10 poleceń – rok nauki w SzachMistrzu za darmo!

————————————————————————————–

Zajęcia szachowe Szkoła szachowa SzachMistrz - Akademia SzachMistrza

prowadzący Maciej Sroczyński, pierwsze zajęcia 3 września
środa, godz. 16.30-17.15 (Grupa Pionki/Gońce)
środa, godz. 17.30-18.30 (Grupa Wieże)
środa, godz. 18.30-19.30 (Grupa Hetmany)

prowadząca Malwina Olenderek, pierwsze zajęcia 3 września
środa, godz. 17.00-17.45 (Grupa Pionki)
środa, godz. 18.00-18.45 (Grupa Pionki/Skoczki)

——————————————————————————————–

Zapisy i informacje: maciej@szachmistrz.pl

——————————————————————————————–

Jesteśmy szachową szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy: dzieci, młodzież i dorosłych. Nasi młodzi SzachMistrzowie zaczynają swoją przygodę z “królewską grą” już w wieku 4 lat. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia.

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Swoją pasję przekazujemy innym, którzy zyskają przez to bezcenne wartości – hobby i szachowych przyjaciół na całe życie.

Nasi wychowankowie to medaliści Mistrzostw Europy, Mistrzostw Polski i Wielkopolski. Nauka gry w szachy ma przełożenie na doskonałe wyniki w nauce, dlatego nasi szachiści to również laureaci wielu konkursów i olimpiad szkolnych.

Szachy to wspaniała rozrywka intelektualna dla dzieci i dorosłych!.

——————————————————————————————–

Zapisy i informacje: maciej@szachmistrz.pl

——————————————————————————————–

 

 


Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy