PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Adam Wojcieszak zaprasza szachistów na rowerowe Tour de Calisia

Zgodnie z kalendarzem imprez na 2014 r., w dniu 2 sierpnia odbędzie się szósta już edycja rajdu „Tour de Calisia – Setka Cyklisty” – rajdu rowerowego organizowanego przez Klubu Turystyki Kolarskiej „Cyklista” w Kaliszu, który w 2013 r., w swojej jubileuszowej, piątej już odsłonie, zgromadził ponad 150 osób z całej Polski. Impreza ta na trwałe wpisała się już w ogólnopolski kalendarz rowerowy, zdobywając z roku na rok coraz większą popularność. Jak sama nazwa mówi, jest to rajd na dystansie 100 km, biegnący ciekawymi zakątkami naszych okolic. Rajd nie ma charakteru wyścigu.

Adam Wojcieszak z KTS Kalisz proponuje stworzenie grupy szachistów, którzy wezmą udział w rajdzie. Chętni mogą zgłaszać się do Adama (tel. 600-373-390).

 

Maciej Sroczyński
Lipiec 3, 2014, 15:26

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy