PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Aktualizacja www.szachmistrz.pl


code-pro

W ostatnim czasie strona internetowa www.szachmistrz.pl przeszła mały lifting. Zmodernizowałem niektóre działy i zaaktualizowałem treści na podstronach. W dziale Sukcesy pojawiła się statystyka medalowa z turniejów indywidualnych i drużynowych (poziom Wielkopolski i wyższy). Dodałem również dział E-book, który będzie czytelnią i będę zamieszczał tam swoje e-booki oraz artykuły (nie tylko szachowe!).

Poprawiono też błędy, które do tej pory pojawiły się na stronie: możliwość paginacji strony (czytania wcześniejszych newsów), funkcjonowanie działu Antykwariat oraz wyświetlanie partnerów strony.

W tym miejscu szczególne słowa podziękowania dla Sebastiana Pawlaka z kaliskiej firmy Code Pro, który w bardzo profesjonalnie zajął się zgłaszanymi przeze mnie problemami związanymi ze stroną www.

Wszelkie uwagi, sugestie można zgłaszać do mnie mailowo maciej@szachmistrz.pl

Maciej Sroczyński
Marzec 30, 2015, 19:32

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy