PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Andrzej Ciesiński nowym Prezesem WZSzach

Tagi:

logo_wzszach W dniu dzisiejszym w Poznaniu odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Wielkopolskiego Związku Szachowego. Nowym Prezesem WZSzach został Andrzej Ciesiński (klub szachowy AZS Poznań). Ponownie do zarządu WZSzach wszedł Adam Wojcieszak (KTS Kalisz). Walne zebranie wybrało następujący zarząd:

  • Andrzej Ciesiński (AZS Poznań),
  • Adam Wojcieszak (KTS Kalisz),
  • Paweł Staniszewski (AZS Poznań),
  • Maciej Cybulski (MKS MDK Trzcianka),
  • Milena Magnucka (OTSz Ostrów Wlkp.),
  • Dorota Sikorska (Lech WSUS Poznań),
  • Joanna Kupsik (ASSz Lipno Stęszew),
  • Damian Bartkowiak (KS Korona Zakrzewo),
  • Krzysztof Rozumek (ASSz Lipno Stęszew),

Nowemu zarządowi życzymy owocnej pracy na rzecz wielkopolskich szachów!

Maciej Sroczyński
Listopad 28, 2015, 16:14

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy