PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Bardzo dobry występ juniorów KTS Kalisz na III i IV lidze juniorów w Licheniu


KTS Kalisz1

W Licheniu w dniach 25-26 marca rozgrywany były pierwszy zjazd III i IV ligi juniorów grupa B. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, KTS II Kalisz jest liderem III ligi juniorów. KTS III Kalisz jest wiceliderem IV ligi juniorów gr.B.

Juniorzy mieli sfinansowane wyżywienie ze środków budżetowych miasta Kalisza na 2017. Podziękowanie dla rodziców, za zapewnienie dojazdu dzieciakom na ligę i opiekę w czasie trwania zawodów.

Zagraliśmy w składzie KTS II Kalisz: Oskar Dixa, Paweł Piekielny, Dorian Grala, Paweł Jędraszek, Florentyna Piotrowska, Aleksandra Kubasik.

KTS III Kalisz: Antoni Milewski, Michał Grzegorski, Karol Wawrzyniak, Krzysztof Jarczewski, Zuzanna Jędrzejewska, Julia Skurniak

KTS IV Kalisz: Filip Rosiński, Jakub Kaczała, Michał Wegner, Maciej Kozłowski, Zuzanna Solarek, Zofia Filar i Oliwia Jarczewska.

KTS II Kalisz 5,5-0,5 UMKSz II Na Pięterku Poznań
KTS II Kalisz  6-0 MGOK Gambit Ślesin
KTS II Kalisz 4-2 UKS ZSO Włoszakowice
KTS II Kalisz 5-1 Lech WSUS Poznań

KTS III Kalisz 6-0 Orły IV Pleszew
KTS III Kalisz 5,5-0,5 MGOK IV Gambit Ślesin
KTS III Kalisz 3-3 MGOK II Gambit Ślesin
KTS III Kalisz 5-1 KTS IV Kalisz
KTS III Kalisz 3-3 UKS Kościelec
KTS III Kalisz 5,5-0,5 Orły II Pleszew

KTS IV Kalisz 5,5-0,5 KS GOK Dwie Wieże Brzeźno
KTS IV Kalisz 2-4 MGOK II Gambit Ślesin
KTS IV Kalisz 5-1 MGOK VI Gambit Ślesin
KTS IV Kalisz 3-3 OTSz II Ostrów Wlkp.
KTS IV Kalisz 6-0 UKS Smecz III Konin


				
Maciej Sroczyński
Marzec 26, 2017, 21:29

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy