Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Cykl turniejów szachowych CZTERY PORY ROKU z SZACHAMI – zakończenie turnieju


4pr

14 listopada w klubie szachowym KTS Kalisz rozdaliśmy puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla uczestników cyklu turniejów szachowych CZTERY PORY ROKU z SZACHAMI. Zawodnicy rywalizowali przez cały 2016 rok, grając w czterech turniejach ZIMA, WIOSNA, LATO, JESIEŃ. Najlepszymi okazali się …

——————————————————————————————-

——————————————————————————————-

IMG_8514

Klasyfikacja końcowa – dziewczynki do lat 9

1. Zuzanna Solarek (KTS Kalisz)
2. Julia Skurniak (KTS Kalisz)
3. Zofia Filar (KTS Kalisz)
4. Wiktoria Dudzińska (OTSz Ostrów Wlkp.)
5. Lena Boczek (KTS Kalisz)
6. Oliwia Michaś (Szkoła szachowa SzachMistrz)

IMG_8526

Klasyfikacja końcowa – chłopcy do lat 9

1. Michał Jędraszek (KTS Kalisz)
2. Maciej Kozłowski (KTS Kalisz)
3. Wiktor Goździewicz (SP 2 Kalisz)
4. Leon Jakubek (KTS Kalisz)
5. Jakub Wasiak (KTS Kalisz)
6. Marcin Pyrek (Szkoła szachowa SzachMistrz)

IMG_8536

Klasyfikacja końcowa – dziewczynki do lat 14

1. Aleksandra Margiela (SP 2 Kalisz)
2. Weronika Taterka (SP 2 Kalisz)
3. Julia Przecherka (SP 2 Kalisz)
4. Martyna Mądroszek (SP 2 Kalisz)
5. Wiktoria Talbierz (SP 2 Kalisz)
6. Marta Gadzinowska (SP 2 Kalisz)

IMG_8538

Klasyfikacja końcowa – chłopcy do lat 14

1. Michał Wegner (KTS Kalisz)
2. Mieszko Krzeszewski (KTS Kalisz)
3. Jakub Kaczała (KTS Kalisz)
4. Dawid Lamek (OTSz Ostrów Wlkp.)
5. Tomasz Drobniewski (KTS Kalisz)
6. Piotr Juszczak (SP 2 Kalisz)

 

Organizatorem zawodów był klub szachowy KTS Kalisz oraz SP 2 Kalisz. Puchary zostały zakupione  ze środków budżetowych miasta Kalisza na rok 2016.

Wszystkich uczestników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szachami zachęcamy do przystąpienia do klubu szachowego KTS Kalisz. Najlepszego klubu juniorskiego w Wielkopolsce w 2016 roku. Szczegółowych informacji udziela Maciej Sroczyński (tel. 793-733-396).

Dziękujemy wszystkich zawodnikom oraz ich rodzicom za uczestnictwo w naszych turniejach, zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez KTS Kalisz.

 

Maciej Sroczyński
Listopad 15, 2016, 22:37

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Nasi partnerzy