PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

CZTERY PORY ROKU z szachami 2017 – cykl turniejów zakończony!

dav

Zakończyliśmy cykl turniejów szachowych CZTERY PORY ROKU z szachami 2017. W jesiennych zmaganiach wzięło udział 57 zawodników. Zawody odbyły się w SP nr 2 Kalisz.

W grupie do lat 9 dziewczynek najlepszymi były: Jagoda Świderska (UKS Kościelec), Zofia Filar (KTS Kalisz) oraz Oliwia Jarczewska (KTS Kalisz).

W kategorii chłopców do lat 9 zwyciężyli: Igor Steckiewicz (UKS Kościelec), Maciej Anastaziak (UKS Kościelec) oraz Filip Ochędzan (KTS Kalisz).

Do lat 14 najlepszymi były: Wiktoria Ziółkowska (UKS Kościelec), Julia Skurniak (KTS Kalisz) oraz Zuzanna Solarek (KTS Kalisz).

Wśród chłopców do lat 14 miejsce na podium zajęli: Maciej Kozłowski (KTS Kalisz), Krzysztof Szymczak (OTSz Ostrów Wlkp.) oraz Jakub Kaczała (KTS Kalisz).

Już wkrótce na stronie www.szachmistrz.pl pojawi się podsumowanie zawodów wraz z klasyfikacją generalną i listą nagrodzonych osób.

Maciej Sroczyński
Październik 28, 2017, 14:29

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy