PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

CZTERY PORY ROKU z szachami – turniej LATO zapraszamy!

do CA

  • Turniej rozgrywany w dwóch grupach: do lat 9 (ur.2007 i młodsi) i do lat 14 (ur.2002-2006r.)

  • Turniej przeznaczony dla początkujących szachistów. W cyklu mogą brać udział zawodnicy, których ranking PZSZACH wynosi maksymalnie 1400 (III dz. lub IV ch.).

  • Liczy się ranking i kategoria z pierwszego rozegranego  turnieju. Nawet jak w międzyczasie dziecko zdobędzie wyższą kategorię może grać w kolejnych turniejach.

  • Wpisowe – 5zł od zawodnika, dotyczy uczniów szkół z Kalisza, zawodników KTS Kalisz oraz uczniów Szkoły szachowej SzachMistrz,
  • Wpisowe – 10zł od zawodnika, dla wszystkich pozostałych,

sp2kalisz

Organizatorem turniejów będzie KTS Kalisz. Wszystkie turniej odbędą się w SP nr 2 w Kaliszu.

Maciej Sroczyński
Październik 3, 2016, 20:51

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy