PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

DGCS Open – VIII Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców – Pałac Bagatela

Tagi:

szachy_formularz3

dgcs_open2016

30 września w Pałacu Książąt Radziwiłów Bagatela (Czekanów k. Ostrowa Wielkopolskiego) rozegrany zostanie DGCS Open – VIII Mistrzostwa Polski Przedsiębiorców w szachach.

W tym roku zagramy tempem 10 minut, systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund. Wszyscy uczestnicy mistrzostw mogą wziąć udział w bankiecie z okazji mistrzostw. Organizatorzy przewidzieli szereg dodatkowych atrakcji, o czym będziemy informować na bieżąco.

W 2015 roku mistrzostwa odbyły się we Warszawie, tak graliśmy rok temu. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w mistrzostwach!

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy grali w DGCS 2015r. we Warszawie mają prawo bezpłatnego udziału w turnieju w 2016 roku!

Maciej Sroczyński
Wrzesień 7, 2016, 23:47

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy