PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Dodatkowe nagrody w II Festiwalu Szkoły szachowej SzachMistrz


Magazyn „Szachista” ufundował dla zwycięzców grup II Ogólnopolskiego Festiwalu Szkoły szachowej SzachMistrz półroczne prenumeraty swojego czasopisma.
Nagrodę otrzymają:

  • Zuzanna Jędrzejewska (KTS-W Kalisz) – I miejsce Mistrzostwa Kalisza Przedszkolaków (dziewczynki)
  • Karol Wawrzyniak (KTS-W Kalisz) – I miejsce Mistrzostwa Kalisza Przedszkolaków (chłopcy)
  • Natalia Guzik (UKS Piątka Wieluń) – I miejsce Mistrzostwa Kalisza w szachach szybkich do lat 12 (dziewczynki)
  • Tomasz Góreczny (UKS Rodło Opole) – I miejsce Mistrzostwa Kalisza w szachach szybkich do lat 12 (chłopcy)

Zwycięzcy proszeni są o podesłanie na mojego maila (maciej@szachmistrz.pl) swoich adresów domowych, na które ma zostać wysłana prenumerata.

Magazynowi Szachista serdecznie dziękujemy i zachęcamy wszystkich pasjonatów „królewskiej gry” do prenumeraty czasopisma. Wszelkie szczegóły można znaleźć pod adresem www.szachista.com.

Maciej Sroczyński
Kwiecień 25, 2013, 21:30

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy