PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Dodatkowe zajęcia klubowe KTS Kalisz. Przygotowujemy się do Mistrzostw Wielkopolski, II ligi i I ligi.

W poniedziałki od godziny 17.30 do 19.45 w siedzibie klubu KTS Kalisz (SP nr 10 Kalisz) rozpoczynamy dodatkowe zajęcia szachowe dla repreznetantów KTS Kalisz o rankingu 1800 lub wyższym. Zajęcia będę również przygotowaniem do I i II ligi szachowej Drużynowe Mistrzostwa Polski, które czekają naszych szachistów w lipcu. Prowadzący mistrz FIDE Maciej Sroczyński.

Oprócz tego niezmiennie realizowane będą zajęcia poniedziałkowe od godz. 17.30-19.00 dla niższych rankingowo zawodników (mniej niż 1800). Prowadzący mistrz FIDE Oskar Włodarczyk. Zawodnicy przygotowujący się do Mistrzostw Wielkopolski – Sypniewo 2018 mile widziani.

Zapraszamy wszystkich 21 maja na godz. 17.30. Zajęcia szachowe są bezpłatne dla zawodników z opłaconą składką klubową KTS Kalisz na 2018 rok.

 

Maciej Sroczyński
Maj 19, 2018, 12:45

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy