PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Drużyna KTS Kalisz na II lidze w Iwoniczu

kts_kalisz

W dniach 23-31 lipca w Iwoniczu rozegrane zostaną Drużynowe Mistrzostwa Polski – II liga. W mistrzostwach uczestniczyć będzie drużyna KTS Kalisz, która po rocznej absencji wywalczyła prawo udziału w tych rozgrywkach. Zagramy w składzie: Maciej Adamczewski, Filip Janiszewski, Szymon Skurniak, Tymon Ochędzan, Weronika Wawrzyniak oraz Ewa Barwińska. Maciej, Szymon, Tymon, Weronika oraz Ewa są przedstawicielami Kaliskiej Szachowej Kadry Juniora i Młodzika KTS Kalisz.

Wpisowe juniorów KTS Kalisz jest w całości finansowane ze środków budżetowych Miasta Kalisza na rok 2016. Transport zawodników i ich opiekunów jest dofinansowany ze środków Klubu KTS Kalisz. Klub szachowy KTS Kalisz składa również serdeczne podziękowanie dla Macieja Skurniaka i firmy MTM Industries za organizacje transportu.

Maciej Sroczyński
Lipiec 20, 2016, 20:20

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy