PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Dziś gramy Grand-Prix Kalisza godz. 17.00

Startujemy z nowym cykl turniejów szachowych o Grand-Prix Kalisza w szachach, które umożliwia skonfrontowanie swoich umiejętności zawodnikom bez względu na wiek. Dla juniorów to cenna nauka, dla seniorów okazja do miłego spotkania przy szachownicy. Tym bardziej, że turniejów seniorskich w naszej okolice nie jest za wiele.

Pierwszy z cyklu Grand-Prix Kalisza zostanie rozegrany dzisiaj (28 stycznia). Zawody rozpoczynamy o godzinie 17.00. Turniej ma charakter otwarty, mogą startować szachiści bez względu na prezentowany poziom gry i przynależność klubową.

Zapraszamy do rywalizacji wszystkich zawodników KTS-W Kalisz, Szkoły szachowej SzachMistrz, jak i okolicznych klubów szachowych. Mile widziany są również rodzice naszych młodych szachistów.

  • turniej grany raz w miesiącu (w poniedziałki godz. 17.00-20.00, potwierdzenie startu do godz. 16.45)
  • wpisowe 10zł – seniorzy, 5zł – juniorzy do lat 18,
  • system szwajcarski, 7 rund, 2x10minut,
Maciej Sroczyński
Styczeń 28, 2013, 10:25

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy