PREMIERA 2019! "Trzeci krok do szachowego mistrzostwa"

Trzecia część z serii książek. W książce znajduje się kilkanaście najpopularniejszych motywów taktycznych (np.: widełki, podwójne uderzenie, atak z odsłony) oraz maty w trzech ruchach. Poziom książki 1300-2100. Będziesz grał lepiej w szachy!

Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Nowa siedziba SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Ewa, Zuzia, Tymon i Szymon w kadrze Wielkopolski


logo_wzszach Zawodnicy KTS Kalisz: Ewa Barwińska, Zuzia Jędrzejewska, Tymon Ochędzan i Szymon Skurniak znaleźli się w kadrze Wielkopolski. Pełna lista osób wytypowanych do kadry …

Przedstawiamy zaakceptowaną przez Zarząd Wielkopolskiego Związku Szachowego na wniosek Trenera Koordynatora Wojewódzką Kadrę Juniorów i Młodzików na 2015 rok.

KADRA MŁODZIKÓW:

Ewa Barwińska
Roksana Nowak
Gabriela Kultys
Zuzanna Jędrzejewska
Sebastian Półtorak
Tymon Ochędzan

KADRA JUNIORÓW:

Anna Glapa
Marika Kostecka
Zuzanna Szeląg
Marta Tomczak
Anna Roszkiewicz
Mikołaj Tomczak
Dawid Niekraś
Piotr Śnihur
Mikołaj Nowak
Krzysztof Raczyński
Szymon Skurniak

UZASADNIENIE:

Pod uwagę były brane wyniki z MPJ2015 – kryterium stanowiło zdobycie 5 punktów, a także MPJ2014 w szachach szybkich i błyskawicznych – kryterium stanowiło zdobycie medalu. Ponadto, Zarząd postanowił wyróżnić złotą medalistkę Pucharu Polski Młodzików do lat 8.

Regulamin dofinansowania startu juniorów w turniejach w roku 2015

Maciej Sroczyński
Maj 21, 2015, 13:48

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy