Nowy nabór zajęcia szachowe 2017/18

Prowadzimy zajęcia szachowe w przedszkolach, szkołach na terenie Kalisza oraz okolic. W Akademii SzachMistrza trenujemy też grupy poziomowane od początkujących po zaawansowanych. Dobra zabawa, nauka, doświadczona kadra trenerska. Uczymy dzieci i młodzież logicznego myślenia! Od września 2017 r. jesteśmy w nowej siedzibie SP nr 10 Kalisz.

Witaj w Szkole Szachowej SzachMistrz

Jesteśmy szkołą logicznego myślenia. Uczymy gry w szachy dzieci i młodzież. W ramach Akademii SzachMistrza prowadzimy naukę gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych. Rozbudzamy pasję w dzieciach, przedstawiając szachy w sposób bajkowy i łatwy do zrozumienia. "Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni" Paul Morphy

Książka NOWOŚĆ 2017! "Drugi krok do szachowego mistrzostwa"

Druga część książki to nauka matowania w dwóch ruchach. Od bardzo prostych przykładów, po arcymistrzowskie idee mistrzów świata. Uzupełnieniem książki są zadania typu "zdobądź": pionka, skoczka, gońca, wieżę lub hetmana. Poziom książki 1200-2000. Będziesz grał lepiej w szachy!

Sprawdź się na turnieju szachowym

Wzbudzamy również emocje sportowe organizując ogólnopolskie i międzynarodowe turnieje szachowe. Start w zawodach to możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności. Najprzyjemniejsza dla zawodników jest ceremonia zakończenia, kiedy najlepsi zawodnicy mogą otrzymać szachowe laury: puchary, medale, nagrody oraz podwyższyć swoje kategorie szachowe.

Klub szachowy KTS Kalisz

Jeżeli lubisz grać w szachy zapraszamy do zapisania się do klubu szachowego KTS Kalisz. Nasi uczniowie to medaliści Mistrzostw Wielkopolski, Polski oraz Europy. Kaliskie Towarzystwo Szachowe działa jako stowarzyszenie. W naszych działaniach wspiera nas miasto Kalisz. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy szachowi. Zapraszamy do KTS Kalisz!

Ferie z SzachMistrzem – turniej szachowych końcówek – wyniki

ferie_z_szachmistrzem

Ferie zbliżają się ku końcowi, dziś rozgrywaliśmy turniej szachowych końcówek …

Grupa 1000-1200 wyniki!
1. Wasiak Jakub (KTS Kalisz)
2. Patryk Makowski (Szkoła szachowa SzachMistrz)
3. Jakub Grzegorski (KTS Kalisz)
4. Patryk Pietrykowski (Szkoła szachowa SzachMistrz)
5. Stanisław Janć (Szkoła szachowa SzachMistrz)


Wyniki dziewczynki 1000-1400
wyniki!
1. Ewa Barwińska (KTS Kalisz)
2. Anna Bałdych (Szkoła szachowa SzachMistrz)
3. Zuzanna Jędrzjewska (KTS Kalisz)
4. Zuzanna Solarek (KTS Kalisz)
5. Amelia Bury (KTS Kalisz)

Ranking 1400wyniki!
1. Szymon Klaska (KTS Kalisz)
2. Kasper Wroczyński (KTS Kalisz)
3. Paweł Piekielny (KTS Kalisz)
4. Szymon Skurniak (KTS Kalisz)
5. Filip Rosiński (KTS Kalisz)

Maciej Sroczyński
Luty 25, 2015, 23:39

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy